Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 250,00 zł.
Regulamin Akcji promocyjnej "Promocja na koniec lata"

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ ORGANIZOWANEJ
W SKLEPIE ONLINE LITTLE DREAMS

W DNIACH 01 – 21 WRZEŚNIA 2019

POD HASŁEM „Promocja na koniec lata”

 

§ 1 DEFINICJE

Użyte w niniejszym Regulaminie zwroty oznaczają:

 1. Organizator –MARTA JOANNA CHRZAN, przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą MARTA CHRZAN Studio Poduch "Little Dreams", wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Rozwoju i Finansów, NIP 8512516018, nr REGON 021892410, Rzeczyca 35, 59-150 Grębocice.
 2. Sklep online – sklep internetowy prowadzony przez Organizatora pod adresem www.littledreams.pl, w którym sprzedawane są artykuły wyposażenia wnętrz: poszewki dekoracyjne, poduszki ozdobne
 3. Towary – poszewki dekoracyjne i poduszki ozdobne
 4. Akcja Promocyjna – przygotowana przez Organizatora na zasadach wskazanych w Regulaminie oferta sprzedaży Towarów prowadzona pod hasłem „Promocja na koniec lata”
 5. Uczestnik – Konsument lub Przedsiębiorca, który nabywa Towary w ramach Akcji Promocyjnej. 
 6. Rabat – przyznany Uczestnikowi przez Organizatora w ramach Akcji Promocyjnej upust od ceny sprzedaży brutto (z podatkiem VAT) Towaru w wysokości i na warunkach określonych w Regulaminie;
 7. Regulamin – niniejszy regulamin określający zasady i warunki nabywania Towarów w Salonach sprzedaży oraz w Sklepie online w ramach Akcji Promocyjnej.

 

§ 2. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Akcja Promocyjna przeprowadzana będzie w Sklepie online Little Dreams od dnia 1 września 2019 roku od godz. 00:00 do dnia 21 września 2019 roku do godz. 23:59.
 2. Akcją Promocyjną są objęte wszystkie Towary w Sklepie online Little Dreams.

 

§ 3. ZASADY AKCJI PROMOCYJNEJ

 1. Uczestnik jest uprawniony do skorzystania z Rabatu w ramach Akcji Promocyjnej na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.
 2. Podstawowym warunkiem skorzystania przez Uczestnika z Rabatu w ramach Akcji Promocyjnej jest nabycie w Sklepie online, w terminie obowiązywania Akcji Promocyjnej, dowolnej ilości Towaru ramach jednego zamówienia.
 3. Rabat polega na tym, iż Uczestnik nabywając Towar w ramach jednego zamówienia płaci o 10% ceny brutto mniej za zamówione towary.
 4. Uczestnik chcąc skorzystać z Rabatu w ramach Akcji Promocyjnej w Sklepie online  zobowiązany jest podać kod rabatowy: LATO2019,  w polu „kod rabatowy” w procesie składania zamówienia.

 

ZASADY DOTYCZĄCE PŁATNOŚCI, KOSZTÓW WYSYŁKI ORAZ REKLAMACJI
I ZWROTÓW UJĘTE SĄ W REGULAMINIE SKLEPU DOSTĘPNYM NA STRONIE WWW.LITTLEDREAMS.PL

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl