Każda poduszka powinna wyglądać rewelacyjnie na sofie, fotelu lub łóżku. Nawet najpiękniejsza poszewka ubrana w słabej jakości wsad, będzie prezentować się marnie. Dlatego nasze wypełnienia są świetniej jakości i pięknie wypełnią każdą poszewkę dekoracyjną, tak aby wyglądała jak milion dolarów.

 

Do uszycie dla Was wkładu do poszewek została użyta bawełna w kolorze naturalnym, która pięknie otula poliestrowy wsad. Razem tworzą doskonałą poduszkę, która pięknie będzie wypełniać każdą poszewkę, dzięki czemu to właśnie poszewki ozdobne zyskają dodatkowy blask.

 

Z naszymi wkładami Twoje poduszki napewno będą wyglądały idealnie.

 

Wypełnienia do poszewek są dostępne w kilku rozmiarach, ale jeśli nie znajdziesz tu interesującego Cię rozmiary wypełnienia, koniecznie napisz do nas na sklep@littledreams.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego, a postaramy się uszyć dla Ciebie wsad w rozmiarze który potrzebujesz.

 

Wkłady i wypełnienia do poszewek

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
$.get("https://mxapp3.maxserver.pl/appPowiazaneSlider/get_code.php?id=109",function(text) { let s = document.createElement('script'); let node = document.createTextNode(text); s.appendChild(node); document.head.appendChild(s); });
Sklep internetowy Shoper.pl