Jak ułożyć poduszki, by prezentowały się nowocześnie? 0
Jak ułożyć poduszki, by prezentowały się nowocześnie?

Poduszki dekoracyjne są dodatkami, które mogą ożywić aranżację wielu wnętrz oraz podkreślić ich charakter. Najczęściej wykorzystuje się je w salonie oraz sypialni. Warto jednak zaznaczyć, że ważny jest nie tylko ich wygląd, lecz także ułożenie, szczególnie jeżeli zajmujemy się wystrojem nowoczesnego pomieszczenia. Gdzie je umieścić i w jaki sposób łączyć, aby prezentowały się estetycznie?

Jakie poduszki wybrać do nowoczesnego wnętrza?

W nowoczesnych wnętrzach świetnie sprawdzają się ozdobne poduszki z napisami. Mogą to być ciekawe albo zabawne sentencje lub słowa zachęcające np. do wypoczynku. Podczas kompletowania wyposażenia, warto też zwrócić uwagę na poszewki z frędzlami oraz te pokryte przyciągającymi wzrok wzorami. Należy również zaznaczyć, że w nowoczesnych wnętrzach dobrze wyglądają nie tylko klasyczne poduszki przypominające kwadrat, lecz także te o innych kształtach.

Ciekawe ułożenie poduszek dekoracyjnych

Poduszki w nowoczesnych wnętrzach układa się na wiele sposobów. Doskonale prezentują się zestawienia stworzone z wariantów w odmiennych kolorach, np. kilku pastelowych odcieniach. Świetnie wyglądają też produkty połączone na zasadzie kontrastu, np. czarne poduszki z białymi albo żółte z fioletowymi. Trzeba podkreślić, że w nowoczesnych wnętrzach ważną rolę odgrywają wzory, dlatego warto połączyć kilka poduszek gładkich z wariantami pokrytymi np. figurami geometrycznymi.

Dobrym rozwiązaniem jest także zestawienie poduszek w różnych rozmiarach. W takim przypadku warto najpierw położyć na kanapie czy łóżku warianty większe, a na nich umieścić te mniejsze lub opcje okrągłe czy też wyróżniające się innym niż klasyczny kształtem. Wiele osób zajmujących się aranżacją wnętrz radzi również, aby do nowoczesnych pomieszczeń wybierać nieparzystą liczbę poduszek.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
$.get("https://mxapp3.maxserver.pl/appPowiazaneSlider/get_code.php?id=109",function(text) { let s = document.createElement('script'); let node = document.createTextNode(text); s.appendChild(node); document.head.appendChild(s); });
Sklep internetowy Shoper.pl